35MXC4700MEFCSN22X30
MFR.Part #
35MXC4700MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1601430
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.02A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 4700uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS