200VXH2200MEFC35X50
MFR.Part #
200VXH2200MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1610558
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 35mm 4.71A@10kHz 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS