250LLE3R3MEFCT16.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250LLE3R3MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C1592320
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 250V 3.3uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS