10YXS6800MEFC16X25
MFR.Part #
10YXS6800MEFC16X25
JLCPCB Part #
C5113068
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 16mm 2.142A@120Hz 25mm 6000hrs@105℃ 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS