10YXS2200MEFC12.5X16
MFR.Part #
10YXS2200MEFC12.5X16
JLCPCB Part #
C5113058
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.211A@120Hz 10V 12.5mm 16mm 2200uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS