ELXZ500ELL471MK20S
MFR.Part #
ELXZ500ELL471MK20S
JLCPCB Part #
C1599570
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 20mm 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS