10MXC27000MEFC25X40
MFR.Part #
10MXC27000MEFC25X40
JLCPCB Part #
C1606401
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 10mm 25mm 27000uF 3.5305A@10kHz 3000hrs@105℃ 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS