400LLE3.3MEFCT78X11.5
MFR.Part #
400LLE3.3MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1594581
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 15000hrs@105℃ 3.3uF 3.5mm 400V 47mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS