B43504B2567M62
MFR.Part #
B43504B2567M62
JLCPCB Part #
C1605055
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
250V 25mm 40mm 560uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS