B43505A2337M60
MFR.Part #
B43505A2337M60
JLCPCB Part #
C1498592
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
250V 25mm 330uF 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS