100ZLH100MEFC12.5X16
MFR.Part #
100ZLH100MEFC12.5X16
JLCPCB Part #
C5110671
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 100uF 12.5mm 16mm 487.5mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS