400LLE2.2MEFCT78X11.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400LLE2.2MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1597550
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 15000hrs@105℃ 2.2uF 3.5mm 400V 40mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS