25YXJ2200MG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25YXJ2200MG412.5X25
JLCPCB Part #
C1597748
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.784A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 2200uF 25V 25mm 32mΩ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS