50YXH150MEFCT810X12.5
MFR.Part #
50YXH150MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1647254
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 120mΩ 150uF 380mA@120Hz 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS