50MH71MEFC4X7
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50MH71MEFC4X7
JLCPCB Part #
C694327
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 1uF 4mm 50V 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS