16MXC27000MEFC30X30
MFR.Part #
16MXC27000MEFC30X30
JLCPCB Part #
C1498752
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16V 27000uF 3.85A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS