10ZL3900MEFCGC16X20
MFR.Part #
10ZL3900MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1597558
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 16mm 18mΩ 2.198A@120Hz 20mm 3900uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS