63YXJ33M6.3X11
MFR.Part #
63YXJ33M6.3X11
JLCPCB Part #
C432360
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 33uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS