100YXG27MEFCT78X11.5
MFR.Part #
100YXG27MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C5110650
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11.5mm 27uF 3.5mm 4000hrs@105℃ 8mm 97.44mA@120Hz ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS