35ZLG470MEFCG412.5X16
MFR.Part #
35ZLG470MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1596307
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16mm 2.2A@100kHz 35V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS