100USC1500MEFC20X40
MFR.Part #
100USC1500MEFC20X40
JLCPCB Part #
C3721129
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 1500uF 2.45A@120Hz 20mm 3000hrs@85℃ 40mm ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS