100MXC3300MEFC35X35
MFR.Part #
100MXC3300MEFC35X35
JLCPCB Part #
C7159569
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 10mm 3.3A@120Hz 3000hrs@105℃ 3300uF 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS