100MXC3300MEFC30X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100MXC3300MEFC30X45
JLCPCB Part #
C1609780
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 10mm 3.795A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm 3300uF 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors