100MXC2700MEFC30X40
MFR.Part #
100MXC2700MEFC30X40
JLCPCB Part #
C1607687
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 10mm 2700uF 3.3235A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors