6.3PX680MEFC6.3X11
MFR.Part #
6.3PX680MEFC6.3X11
JLCPCB Part #
C1583096
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 285mA@120Hz 6.3V 6.3mm 680uF ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS