100LSW2200MEFC36X50
MFR.Part #
100LSW2200MEFC36X50
JLCPCB Part #
C1613463
Package
Bolt,D36xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.7mm 2200uF 3.19A@10kHz 3000hrs@105℃ 36mm 50mm ±20% 螺栓,D36xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS