100LSQ2200MEFC36X50
MFR.Part #
100LSQ2200MEFC36X50
JLCPCB Part #
C3813648
Package
Bolt,D36xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.7mm 2.5A@120Hz 2200uF 3000hrs@85℃ 36mm 50mm ±20% 螺栓,D36xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS