200SXC150MEFCSN22X25
MFR.Part #
200SXC150MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1601919
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 200V 22mm 25mm 814.2mA@10kHz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS