50LSQ10000MEFC36X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50LSQ10000MEFC36X50
JLCPCB Part #
C3812795
Package
Bolt,D36xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 12.7mm 3000hrs@85℃ 36mm 4.3A@120Hz 50V 50mm ±20% 螺栓,D36xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS