100LSQ15000MEFC51X83
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100LSQ15000MEFC51X83
JLCPCB Part #
C6969382
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
100V 15000uF 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS