LNR2D332MSEN
MFR.Part #
LNR2D332MSEN
JLCPCB Part #
C1614835
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 200V 22mm 3300uF 4.8A@120Hz 5000hrs@85℃ 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS