UB5C-910RF1
MFR.Part #
UB5C-910RF1
JLCPCB Part #
C3203159
Description
-55℃~+250℃ 5W 910Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS