S4-124RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S4-124RF1
JLCPCB Part #
C3963394
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 124Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS