PF2203-100RF1
MFR.Part #
PF2203-100RF1
JLCPCB Part #
C5828199
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS