UB3C-8R2F1
MFR.Part #
UB3C-8R2F1
JLCPCB Part #
C3203574
Description
-55℃~+250℃ 3W 8.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS