PFS35-8K2F1
MFR.Part #
PFS35-8K2F1
JLCPCB Part #
C4075220
Description
-55℃~+155℃ 35W 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS