PFS35-30KF1
MFR.Part #
PFS35-30KF1
JLCPCB Part #
C4255649
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS