UB3C-7R5F8
MFR.Part #
UB3C-7R5F8
JLCPCB Part #
C3203409
Description
-55℃~+250℃ 3W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS