PF1262-2K4F1
MFR.Part #
PF1262-2K4F1
JLCPCB Part #
C3431300
Description
-55℃~+175℃ 2.4kΩ 20W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS