UB5C-36RF8
MFR.Part #
UB5C-36RF8
JLCPCB Part #
C5814783
Description
-55℃~+250℃ 36Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS