PFC10-3K3F1
MFR.Part #
PFC10-3K3F1
JLCPCB Part #
C4108360
Description
-55℃~+155℃ 25W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS