UWP40-50RJ8
MFR.Part #
UWP40-50RJ8
JLCPCB Part #
C7137342
Description
40W 50Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS