UB3C-3R6F1
MFR.Part #
UB3C-3R6F1
JLCPCB Part #
C3203717
Description
-55℃~+250℃ 3.6Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS