BR300-10RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
BR300-10RJ8
JLCPCB Part #
C6132338
Package
Plugin
Description
10Ω 300W Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS