UB3C-27RF8
MFR.Part #
UB3C-27RF8
JLCPCB Part #
C3203524
Description
-55℃~+250℃ 27Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS