PFS35-0R24F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PFS35-0R24F1
JLCPCB Part #
C3957596
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 35W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS