PF2205-1R2F1
MFR.Part #
PF2205-1R2F1
JLCPCB Part #
C3360636
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 50W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS