FHR4V-0R0022F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
FHR4V-0R0022F1
JLCPCB Part #
C3203262
Package
Plugin
Description
2.2mΩ 40W Current Sense Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS