UB3C-27RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UB3C-27RF1
JLCPCB Part #
C3203469
Package
Plugin,D4xL8.9mm
Description
-55℃~+250℃ 27Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS