RER45F97R6PCSL
MFR.Part #
RER45F97R6PCSL
JLCPCB Part #
C1571785
Description
10W 97.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance